Bericht 1 t/m 8 van in totaal 8 berichten.

06 februari 2020

Vestigingsmanager Imo Selen


Klik hier om het verhaal van Imo te lezen!

Contactgegevens:
imo@forta4u.nl
+31 6 31995316
Lees meer »

06 februari 2020

Jobcoach / Relatiebeheerder Bart Jacobs

Klik hier om het verhaal van Bart te lezen!

Contactgegevens:
bart@forta4u.nl
+31 6 41047788 Lees meer »

06 februari 2020

Jobcoach Maureen Drabbels


Klik hier om het verhaal van Maureen te lezen!

Contactgegevens:
maureen@forta4u.nl
+31 6 27053847
Lees meer »

06 februari 2020

Jobcoach / Administratief Medewerker Leon Helgers


Klik hier om het verhaal van Leon te lezen!

Contactgegevens:
leon@forta4u.nl
+31 6 53290403
Lees meer »

06 februari 2020

Jobcoach / Casemanager Lian Lenssen

Klik hier om het verhaal van Lian te lezen!

Contactgegevens:
lian@forta4u.nl
+31 6 19635384
Lees meer »

06 februari 2020

Jobcoach Ralf Bouten

Klik hier om het verhaal van Ralf te lezen!

Contactgegevens:
ralf@forta4u.nl
+31 6 44388975 Lees meer »

06 februari 2020

Jobcoach Natalie Hofstede

Klik hier om het verhaal van Natalie te lezen!

Contactgegevens:
natalie@forta4u.nl
+31 6 83201063
Lees meer »

06 februari 2020

Beweegcoach / Jobcoach i.o. Sierd Janssen

Klik hier om het verhaal van Sierd te lezen!

Contactgegevens:
sierd@forta4u.nl
+31 6 83708968 Lees meer »